wtorek, 26 czerwca 2012

LUBUSKIE ZIELONE


ALK.4,2%. Na początek piwo zielone i to nie tylko z nazwy! 


Kolor robi wrażenie - intensywna ciemna zieleń. I na tym wrażenie się kończy.
Po nalaniu do szklanki piana znikła równie szybko jak się pojawiła, czego się spodziewałem. Wysycenie dwutlenkiem węgla bardzo niskie.

Zapach piwa prawie niewyczuwalny, gdyż wg mnie to nie jest w ogóle piwo!
Smak ohydny, okropny, metaliczny, płaski, ani nie chmielowy, ani nie słodowy, jakiś obcy, pewnie ta nieszczęsna zieleń pistacjowa - co wyczytałem na kontretykiecie. Po kilku łykach zapach zrobił się nie do wytrzymania zatykając mi nozdrza - coś jakby zgniłe jaja! Co to ma być się pytam???? Tego nie da się pić!!
Połowa zawartości wylądowała w zlewie niestety (zrobiłem to tylko raz w życiu dawno temu).
To piwo to jakaś porażka. Z pewnością mogę powiedzieć, że to najgorsze "coś", co miałem w ustach. Nie wiem co browar chciał osiągnąć produkując taki napitek - celowo nie użyłem słowa piwo.
A tą cenę to chyba z kosmosu wzięli!!
OCENA:1/10
CENA: 4.99zł (Tesco)
BROWAR WITNICA

3 komentarze:

  1. Właśnie piję... cóż moge powiedzieć.Letni, damski, kolorowy...w tej kategorii jak u mnie 5/10 ale traktuje to czysto jako napój bo z piwem to wiele nie ma wspólnego:) Kolorek milusi

    OdpowiedzUsuń
  2. Kupiłem na święta na próbę, żenada kupa osadu na dnie ale chmiel to chyba nie jest. Nie polecam tego kolorowego wynalazku.

    OdpowiedzUsuń
  3. Polecam kupować w Lubuskim a nie w marketach. Piwa raczej nie przypomina ale jeśli jest nie zleżałe jest miłą odskocznią smakową od normalnego piwa.Co do piany osobiście nie przywiązuję wagi do jej ilości generalnie im mniej tym lepiej jak będę chciał pianę to sobie białka ubije a piwa dla piany nie kupuję . Recenzja na moje bardzo kiepska wręcz żadna czytałem też inne recenzje i odnoszę wrażenie że autor wielbi sobie tylko te piwa z górnej półki bo te wszystkie ogólnodostępne wg.autora są kiepskie lub złe.

    OdpowiedzUsuń