środa, 1 marca 2017

PIWO MIESIĄCA - LUTY 2017
Aby tradycji stało się zadość wraz z początkiem marca muszę podsumować sztosy wypite w zeszłym miesiącu, tj. w lutym. Działo się oczywiście sporo. Przez me gardło przelewały się istne hektolitry porterów bałtyckich oraz RISów. Nie sposób oczywiście nie wspomnieć tutaj o trzech wymrażanych mocarzach…No naprawdę było tego od groma :)

Jednak dość nieoczekiwanie w ziemię wryło mnie piwo, które wcale nie zapowiadało się w roli faworyta. Tym piwem jest Imperialny Nafciarz Dukielski, będący kooperacyjnym dzieckiem Brokreacji i Browaru Dukla, który to tym samym zostaje PIWEM MIESIĄCA – LUTY 2017!!! :D


Z całego serca obu tym browarom gratuluję tak znakomitego dzieła! Dość powiedzieć, że podstawowa wersja tego piwa, czyli Nafciarz Dukielski w zeszłym roku także zgarnął ten zaszczytny tytuł!!! Naprawdę w tych Nafciarzach musi być coś niesamowitego!
Ów Whisky Rye Imperial Brown Porter to szalenie ciekawe piwo. Strasznie wielowątkowe, gęste, totalnie czarne i pełne w smaku. Zadziorne i charakterne do bólu. Jednym słowem torf robi tutaj robotę. Ale co ja będę Wam tu pisał… sami spróbujcie! ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz