środa, 3 maja 2017

PIWO MIESIĄCA - KWIECIEŃ 2017
Jak tam? Wytrzeźwieliście już po długim łykendzie? ;p No niestety powoli trzeba wracać do szarej rzeczywistości, do domowych obowiązków, do bloga…
Kurde mam sporą zagwozdkę. To chyba mój najtrudniejszy wybór Piwa Miesiąca! Żadne piwo w kwietniu nie zerwało mi papy z dachu (sprawdzałem nawet na stodole), ale z drugiej strony patrząc trafiło mi się kilka bardzo dobrych trunków. No i to właśnie spośród tego zaplecza musiałem coś wybrać, coś wyróżnić.
Wybór naprawdę nie był łatwy. Koniec końców moja rozkminka, co do PIWA MIESIĄCA ograniczyła się do dwóch wyrobów. Dwóch totalnie różnych od siebie piw – jasnego i ciemnego. Tym razem zwycięsko z tego pojedynku wyszło piwo jasne, a jest nim KISS THE BEAST vol. 2kooperacyjne dzieło AleBrowaru i Birbanta!!! :)Gratuluję obu ekipom tego tytułu! Zwycięską walkę stoczyli z Porterem Podbitym Śliwką z Jabłonowa. 
Rzeczona Ultra IPA kładzie na łopatki swoim okrutnie wyrazistym i urzekającym aromatem. Pełno tu owoców, żywicy, lasu i słodowości rzecz jasna. W smaku daje o sobie znać mocarna goryczka, wszak przy tym stylu piwowarzy nie znają słowa „litość”. Piwo jest naprawdę smaczne, znakomicie ułożone, wielowątkowe i bogate w doznania. Może ma jakieś drobne i mało znaczące mankamenty, ale całościowo wypada bardzo dobrze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz